به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، اولین آموزشگاه آرایشگری مردانه با هر ابزاری در بیرجند افتتاح شد.  روز گذشته با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دومین آموزشگاه آرایشگری مردانه و اولین مرکز آموزش با متدهای جدید در بیرجند افتتاح شد.  

حسین خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در مراسم افتتاح این آموزشگاه با اشاره به این که مربی این آموزشگاه یکی از نوابغ هنر اصلاح و آرایشگری در کشور است، گفت: این مربی تاکنون رکوردهای جهانی زیادی را به ثبت رسانده است که امیدواریم آموزشگران این آموزشگاه زیر نظر استاد کاظم خسروی بهترین شیوه های مراقبت و زیبایی مو را فراگیرند.

کاظم خسروی که چند رکورد جهانی به نامش ثبت شده است به عنوان مربی، هدف خود را از راه اندازی این آموزشگاه تخصصی حذف بیکاری و توسعه هنر آرایشگری با تکنیک ها و متدهای روز دنیا عنوان کرد. این آموزشگاه در خیابان شهدای 3 شهر بیرجند از امروز آماده پذیرش هنرجویان از سراسر کشور است.  لازم به ذکر است این آموزشگاه مجهز به خوابگاه و امکانات رفاهی برای هنرجویان است.