نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و فناورانه خراسان جنوبی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری افتتاح شد.

 

   به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، این اداره کل دستاورد های پژوهشی کارکنان، مربیان و کارآموزان را  برای اطلاع عموم از فعالیت های صورت گرفته در آموزش فنی و حرفه ای  به نمایش گذاشته است.

 سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری در بازدید از این نمایشگاه گفت: دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان برای اجرای طرح های پژوهشی خود بیشترین استفاده را ببرند و امیدواریم که محصولات این شهرکتها از سوی بخش صنعت و دستگاههای اجرایی حمایت شود . وی با بیان اینکه هدف عمده برگزاری این نمایشگاه ترویج  و حمایت از حوزه پژوهش و ارتباط بین صنعت و دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها است، عنوان کرد: با برگزاری نمایشگاه و فن بازار ارتباط بین صنعت و دانشگاه و دستگاه های اجرایی قوی تر خواهد شد.

شایان ذکر است هدف از برپایی این نمایشگاه  پیوند دانشگاه و صنعت و تجاری سازی محصولات می باشد.  در این نمایشگاه شش واحد صنعتی، سه مرکز تحقیقاتی، ۱۲ دستگاه اجرایی و هفت دانشگاه و واحد دانشگاهی حضور دارند. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی به مدت سه روز دایر خواهد بود، و ساعت بازدید از نمایشگاه هر روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ و همچنین ۱۶ الی ۲۰ شب خواهد بود.