به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند : سومین جلسه هماهنگی ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند برگزار گردید.

 

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک ماه ربیع الاول و هفته بسیج و خیر مقدم به مهمانان محترم در خصوص مهارت های آموزشی در بخش های مختلف که شامل : دانش آموزان ، مدد جویان بهزیستی و زندان ، دانشجویان ، صنایع و اصناف ، پادگان و روستاییان و عشایر مطالبی را بیان داشتند .

ایشان در ادامه در مورد نحوه ثبت نام متقاضیان طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مهارت آموختگان دانشگاهی و آمار ثبت نامی را برای مدعوین بیان داشتند و تعامل بیشتر بانک های عامل ، موسسات مالی و اعتباری در جهت پرداخت تسهیلات به فراگیران دارای گواهینامه مهارت در زمینه های اشتغال زایی را خواستار شدند.

محمد مهدی راستگو سرپرست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند ضمن تسلیت درگذشتگان زلزله کرمانشاه اظهار کرد که در طرح های ابتکار و اشتغال روستاییان با پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از برنامه های این مجموعه می باشد که روستاییان و متقاضیان با طرح های توجیهی مناسب و اشتغال زا می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

راستگو در ادامه در خصوص طرح های طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مهارت آموختگان دانشگاهی توضیحات بیشتری را عنوان نمودند.

دیگر مدیران دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز آمار از پرداخت تسهیلات و عملکرد مجموعه ها برای حاضرین بیان داشتند.