مدیر کل و کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی همگام با سایر مردم شهید پرور بیرجند همزمان با سراسر کشور در مراسم  راهپیمایی  یوم الله 22 بهمن شرکت نمودند.

به گزارشروابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی،  مردم دیار علم و ادب و فرهنگ، همزمان با آغاز چهلمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا به ندای معمار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی  لبیک گویند.

مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار خراسان جنوبی‌، زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوان همه به خیابان ها آمده اند تا با شهدای انقلاب تجدید پیمانی دوباره  انجام دهند. شرکت‌کنندگان در مسیرهای مختلف راهپیمایی با در دست داشتن پرچم زیبای ایران و پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام کنند. مراسم راهپیمایی پرصلابت 22 بهمن در شهرستان بیرجند مرکز خراسان جنوبی از میدان شهدا آغاز و به طرف خیابان شهدا، میدان ابوذر، خیابان ارتش، خیابان پاسدارن  و سپس در میدان قدس این شهر گردهم می‌آیند تا چله انقلاب اسلامی ایران را جشن بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری در جمع مردم ولایت‌مدار بیرجند گفت: دشمن فتنه جدیدی را در حال حاضر ایجاد کرده و آن هم ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم است. وی با بیان اینکه امروز حضور فرهیختگان و دلدادگان با هر سلیقه و گرایشی را شاهد هستیم که دلداده به انقلاب اسلامی و پایبند به میثاق با ولایت و رهبری هستند، افزود: مردم ایران پایبند میثاق با ولایت و رهبری بوده و تایید کننده آنچه که در این 39 سال از افتخارات و عزت‌ها که ملت ایران آفریده هستند. تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه همه روزها روز خدا است اما 22 بهمن یوم‌الله است، بیان کرد: اینکه این روز را یوم‌الله می‌گویند برای جلوه قدرت لایزال الهی است که در این روز به صورت یک معجزه بود. حجت‌الاسلام رئیسی افزود: در این روز مردم ایران بر حکومت ستم شاهی پیروز شدند که امر معجزه آسایی بود و 22 بهمن فقط یک حرکت تشریفات نیست بلکه همراه با خود پیام‌ها و سخن‌ها دارد‌. در هر سالی که 22 بهمن را برگزار می‌کنیم، یادآوری پیروزی ملت  و جشن فتوحات است که حاصل شده و در سال جاری آنچه حاصل شده برداشتن غده سرطانی بر سر راه بشریت بود که پیروزی بزرگی است