جشن خانواده آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)  با حضور مدیر کل، معاونین، روسای مراکز، مدیران ستادی،مربیان و کارکنان ادره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای و خانواده آنان در سالن همایش های مجموعه فرهنگی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در ابتدای جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در جمع خانواده همکاران با اشاره به اهمیت آموزش فنی و حرفه ای گفت: در سال گذشته اداره کل موفقیت های خوبی در بخش های مختلف کسب کرده است که از آن جمله اجرای تعهدات آموزشی بر اساس برنامه مصوب، کسب رتبه اول در برنامه های اوقات فراغت، کسب رتبه برتر در نماز و حقوق شهروندی، کسب رتبه سوم روابط عمومی های استان و ... را می توان نام برد.

وی در خصوص برنامه های سال  97 گفت در راستای سیاست های سازمان با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود نسبت به اجرای آموزشهای مورد نیاز استان اقدام خواهیم نمود. وی خانواده ها را عامل مهمی برای ارتقاء عملکرد دانست و گفت: مسولیت ما در قبال مردم  ارائه مهارتهای مورد نیاز برای رشد و شکوفایی استعداد ها و کاهش معضل بیکاری می باشد . خوش آیند در پایان با اشاره به  روز زن و میلاد حضرت فاطمه (س) این روز را به همکاران و همسران آنان تبریک و  از زحمات رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاون اداری پشتیبانی در جهت بهبود معیشت و توجه به کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با استفاده از هنرمندان برجسته استانی و کشوری برگزار گردید و  از کارکنان، مربیان برتر تقدیر گردید . همچنین در این مراسم فرزندان همکاران که به سن تکلیف رسیده بودند و دانش آموزان و دانشجویان خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان که در سال تحصیلی 96-95 موفقیت هایی کسب کرده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.