مراسم یادواره شهدای خانواده آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی به مناسبت هفته ملی مهارت در محل مجموعه فرهنگی مهارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حسین خوش آیند در مراسم یادواره شهدای خانواده آموزش فنی و حرفه‌ای استان به مناسبت هفته ملی مهارت اظهار کرد: شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم از همه چیز خود گذشتند و با از خودگذشتگی جان خود را فدا کردند تا استقلال و عزت در کشور باشد و همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

وی افزود: همه ما در قبال خون شهدا مسئول هستیم و برگزاری یادواره شهدا تلنگر و یادآور مسئولیت ما است که ادامه دهنده راه شهدا باشیم. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه این یادواره شهدا در راستای کنگره ملی 2 هزار شهید استان برگزار شد، گفت: در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان 18 نفر از همکاران از خانواده معزز شهدا هستند و امیدواریم راه شهدا را با عملکرد خوب و خدمت به مردم ادامه دهیم.

خوش آیند بیان کرد: امسال در مسابقات ملی مهارت شرکت کردیم و نخبگان و کارآموزان استان خراسان جنوبی با کسب مدال طلا، نقره و دیپلم افتخار جزو پنج استان برتر کشور شده است.وی با بیان اینکه اصلی ترین نیاز جوانان اشتغال و مهارت است، عنوان کرد: برای ورود به بازار کار باید جوانان و دانشجویان فن انجام کار را داشته باشند.