مدال آوران مسابقات ملی مهارت با استقبال مدیران، کارکنان و کارآموزان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به خانه بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، حسین خوش آیند امروز (7 مرداد) در مراسم استقبال از مدال آوران استان در هجدهمین مسابقات ملی مهارت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال از استان خراسان جنوبی 12 نفر در 9 رشته به مرحله کشوری مسابقات مهارت راه یافتند.

وی با اشاره به اینکه هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت 24 تا 27 تیرماه جاری برگزار شده است، افزود: در این دوره از مسابقات محمد زارع نژاد در رشته نگهداری ماشین‌های سنگین، صادق شمسی نژاد در رشته فناوری آب و سید مهدی امیرآبادی در رشته نجاری موفق به کسب مدال طلا شدند، همچنین علی دیمه کار در رشته اتصادلات چوبی مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داده است. وی ادامه داد: مرضیه امیدی نیا نیز در رشته فناوری طراحی گرافیک موفق به دریافت دیپلم افتخار شده است.

خوش آیند بیان کرد: برگزیدگان نهایی هجدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهای آماده سازی و گزينش نهايی، درچند رشته منتخب به چهل و پنجمين مسابقات جهانی مهارت که در سال 2019 در کشور روسیه برگزار می شود، اعزام خواهند شد. گفتنی است تیم نخبگان مهارتی اعزامی استان به هجدهمین مسابقات ملی مهارت صبح امروز با استقبال مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی، معاونین و جمعی از روسای مراکز آموزشی استان به خانه بازگشتند و طی مراسمی با اهدای شاخه های گل از این آینده سازان عرصه صنعت و اشتغال و کارآفرینی کشور استقبال شد.