مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در پیامی روز خبرنگار را به فعالین عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، حسین خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران ارجمند این روز را به آنها تبریک گفت در این پیام آمد است:

17مرداد ماهدر تقویم و روز شمار انقلاب شکوهمند اسلامیبه عنوان روز خبرنگار نام گرفته است. این روز، روز دارندگان قلم‌های پاکی است که با عشق، صداقت، عدالت، صراحت و خلوص نیت، همواره حقیقت را رصد و بازگو نموده و روشنگری را پیشه خود ساخته اند و با سخت کوشی و پویندگی خستگی ناپذیر، آگاهی بخشی، عشق، امید، نشاط و سلامت را برای همگان به ارمغان آورده اند.

روز خبرنگار ،روز ارج نهادن به آگاهی و دانایی و روز گرامیداشت پاسداران حقیقت گو  و حقیقت جوی عرصه اطلاع رسانی و خبر است که با سلاح اندیشه و قلم به انتشار اطلاعات و حقایق می پردازند؛ اندیشمندان متعهد و تلاشگری که دقت، صحت، سرعت، صداقت، امانت و عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده و در راستای انتشار اخبار و اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نورزیده و گاهی از جان خویش نیز در این مسیر می گذرند. بی شک این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین و چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند. آنها که وجدان بیدار جامعه و تصویر گر عینی زمان خویشند و با بیان نافذ، شیوا و گیرایشان، بی پروا وظیفه قلم را که نگاشتن حقیقت است پاس می دارند و رسالت خطیر خود را به جا می آورند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه استان که بی‌چشم داشت در این عرصه فعالیت می‌کنند، از زحمات مدیران گرانقدر و خبرنگاران ارجمند رسانه های خبری استان که همواره همگام ، همراه و یاری گر ما در ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی می باشند، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده،  توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان خواستارم.