مقارن با ایام هفته دولت مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با خانواده شهدا انقلاب اسلامی دیدار و تجلیل نمودند.

در هفته دولت با هدف تکریم و تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور در شهر ارسک با خانواده شهید قاسم پور رضایی از شهدای 8 سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا حاضرین ضمن قرائت فاتحه برای شادی روح امام و شهدا و مخصوصا شهید قاسم پور ازدرگاه ایزدمنان آرزوی صبروشکیبایی برای خانواده و بالاخص پدر و مادر شهید مسئلت نمودند،

خوش آیند، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تبريك فرارسيدن هفته دولت گفت: انقلاب اسلامي متعلق به همه افراد و اقشار جامعه اسلامي است و گراميداشت این هفته ها و مناسبت ها در واقع به معناي تجديد عهد با شهدا و آرمان هاي بلند امام راحل و عظيم الشأن است. وي به مجاهدت ها و ايثارگري هاي شهدا و خانواده هاي آنان در پيروزي انقلاب اسلامي و ۸ سال دفاع مقدس اشاره كرد و افزود:اين عزيزان از تمام هستي خود براي پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي در دوران ۸ سال دفاع مقدس گذشتند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تعهد و باور قلبي آنان را مورد تاكيد ويژه قرار داد و افزود: اين عزيزان در واقع به امام راحل(ره) ،اسلام عزيز و قرآن كريم اعتقاد راسخ و ايمان قلبي داشتند.

خوش آیند در پایان با بيان اينكه ايثارگري و ازخود گذشتگي شهدا و خانواده هاي آنان بايد به طور مداوم از طريق رسانه ها منعكس شود گفت:شهدا،ايثارگران،جانبازان،بسيجيان و خانواده هاي معظم آنان بايد به عنوان گنجينه هاي مهم و ارزشمند از سوي اقشار مختلف مردم مورد توجه قرار گيرند.