همکاران ارجمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مراکز تابعه

حمد و سپاس خدای منان را برآنچه از توفیق خدمت به خلق بر ما عطا نموده است.

در واپسین روزهای سـال 1397 آخرین برگ های کتابی دیگر از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ورق می خورد. جایگاه کنونی اداره کل در استان و کشور و هر آنچه از موفقیت ها و افتخارات در عرصه های ملی و جهانی بدست آورده ایم، همه و همه مرهون لطف بی کران خداوندی و خدمات خالصانه و بی دریغ مربیان دلسوز، کارکنان ساعی، کارشناسان پرتوان و روسای مخلص و بلند همت می باشد.

همزمان با فرارسیدن موسم طرب انگیز و پر تحول بهار، فصلی تازه از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گشوده می شود. اختصاص جایگاه ویژه به آموزش های مهارت محور حاکی از رسالت خطیر و نقش ارزنده این سازمان در توسعه و تعالی کشور می باشد و این مهم جز با یاری حضرت باری تعالی و همت بلند و عزم راسخ، همدلی و همراهی تمامی اعضاء خانواده بزرگ و صمیمی آموزش فنی و حرفه ای میسر نمی شود.

در این عید سعید باستانی و در نخستین بهار از دهه پنجم انقلاب اسلامی سال نو را حضور همکاران ارجمند و خانواده های عزیز ایشان تبریک و تهنیت می گویم و با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر  می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم:"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

 

لحظاتی سرشار از امید، سالی پر از تحول و روزگاری عجین با بهروزی را از درگاه حضرت سبحان برایتان آرزومندم.