مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت آغاز سال جدید با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حجت‌الاسلام ‌والمسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار نوروزی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز مدیرکل فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی اظهار داشت: این دو سازمان در مسائل روز از جمله اقتصاد بسیار مؤثر هستند.

وی افزود: اگر «رونق تولید» بخواهد تحقق پیدا کند باید مقدمه‌های مهم تولید، یعنی کارآموزی و مهارت که یک بخش مهم مسئله است مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: باید جلوی واردات بی‌رویه، چه به‌صورت رسمی و چه به‌صورت قاچاق گرفته و از تولید داخل حمایت گردد تا اجناس داخلی بر روی دستان تولیدکنندگان نمانده و سودش به جیب دلال‌ها برود. عبادی تصریح کرد: امید است که فرصت‌ها را از دست ندهیم و قدر بزرگ‌ترین سرمایه کشور که همان جوان‌ها هستند نگرانی‌هایی را که داشته‌اند را بدانیم.

وی ادامه داد: مشکلات وجود دارد اما جو روانی ایجادشده توسط دشمنان، مشکلات را تشدید می‌کند که امید است با همت مسٰولان، امید به آینده و رونق تولید افزایش پیدا کند. نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در پایان گفت: با توکل بر خداوند از مشکلات امروز نیز به‌مانند باقی صحنه‌های مبارزه با دشمن، پیروز از میدان خارج خواهیم شد و دشمنان را ناامید خواهیم کرد.