تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مهارتی مربیان و کارآموزان مرکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در آستانه میلاد حضرت زهرا س نمایشگاهی از دست آوردهای مهارتی مربیان و کارآموزان مرکز خواهران بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند این نمایشگاه که بمنظور پاسداشت ایام با رعایت پرتکل های بهداشتی با حضور شورای رفاه استان و مدیرکل امور بانوان استان و جمعی از مسئولین درمحل مرکز خواهران بیرجند دایر گردیده تا پایان دهه مبارک فجر جهت بازدید فعال می باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت : ما به منظور پاسداشت این ایام بر مبنای وظیفه خود با پرپایی این نمایشگاه سعی کردیم گوشه ای از توانمندیهای مهارتی همکاران خود را در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند مورد قضاوت قرار دهیم .

محمد علی عرب افزود : مرکز خواهران بیرجند با ۹ کارگاه آموزشی یکی از فعال ترین مراکز استان می باشد . وی ادامه داد : در حال حاضر کارگاههای الکترونیک ، چوب ، چرم ، صنایع دستی ، فن آوری اطلاعات ، عکاسی ، گوهر تراشی ، هنرهای تجسمی و کشاورزی در این مرکز پذیرش کارآموز دارد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : کارآموزان این مرکز از گروهای هدف متنوع تشکیل شده که دانشجویان ، زنان سرپرست خانوار ، اتباع خارجی و … از اهم موارد می باشد .

وی با اشاره به توانمندیهای این مرکز در اجرای دورهای مهارتی سخنان خود را با نوید گسترش حرفه ها و کارگاههای مرکز خواهران در آینده نزدیک خاتمه داد.

ریس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند در این مراسم ضمن تبریک ایام گفت :از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۷ دوره آموزشی در این مرکز اجرا شده است .

زهرا شاهرخی افزود : در این دورها ۱۵۴هزار و شصت و دو نفر ساعت آموزش ارائه شده است .