تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

خدمات دریافت استعلام گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر روی اپلیکیشن دولت همراه راه اندازی شد

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از راه اندازی خدمات دریافت استعلام گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر روی اپلیکیشن دولت همراه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمد رضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان با اعلام این خبر گفت: با هدف تسهیل در دریافت استعلام گواهینامه های مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دسترسی به این خدمت در بستر سامانه های دولت همراه فراهم شده است.

وی در خصوص چگونگی استفاده از این نرم افزار بیان کرد: متقاضیان دریافت استعلام می توانند از طریق اپ موبایل دولت همراه اقدام نمایند.

شاه پسند افزود: این اپ قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه است و هم چنین از طریق درگاه اینترنتی مربوط به نشانی https://mob.gov.ir نیز در دسترس است.

این گزارش می افزاید: متقاضیان برای استفاده از این نرم افزار، ابتدا و برای یک مرتبه، فرآیند مربوط به احراز هویت را در اپ دولت همراه را انجام داده  و سپس با جستجوی عبارت « گواهینامه»،  به لینک «استعلام گواهینامه» سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دسترسی خواهند داشت.

در این مرحله افراد می توانند از طریق کد ملی و تاریخ تولدکه احراز هویت شده است، نسبت به دریافت استعلام گواهینامه های صادر شده از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اقدام کنند.