تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

مشاغل کم سرمایه بر معرفی می شوند .

با هدف ترویج مهارت آموزی مشاغل و حرفه های که برای راه اندازی نیاز به سرمایه کم دارند معرفی می شود .

  • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر گفت : اطلاع رسانی در حوزه ترویج مهارت آموزی یکی از رسالت های مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است .
    محمد علی عرب ادامه داد : در حال حاضر بسیاری از جوانان دغدغه ایجاد شغل بدلیل در اختیار نداشتن سرمایه های هنگفت را دارند در حالی که معرفی مشاغل کم سرمایه بر می تواند در این راستا گره گشا باشد .
    وی گفت همزمان با سراسر کشور نمایشگاهی به منظور معرفی حرفه های که قابلیت راه اندازی با سرمایه کم را دارند در قالب معرفی به صورت حضوری و مجازی جمع شده اند تا از رهگذر این رویداد مهارتی فرصت آگاهی برای نسل جوان جامعه ایجاد گردد.
    مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی از گرد آوری بیش از ۷۰ حرفه دارای این ویژگی در نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر، یاد کرد و گفت : در کنار استانداردهای آموزشی ملی مشمول این شرط سعی شده مشاغل منطقه ای از قبیل زعفران کار ، زرشک کار ، پسته کار و تعمیر ماشین آلات معدنی نیز مورد توجه قرار گیرد .
  • شایان ذکر است این نمایشگاه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند ابتدای بلوار شهدای عبادی به مدت دو روز دایر خواهد بود .

کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در تدارک یک رخداد بزرگ مهارتی