تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص) و بزرگداشت مقام زن

غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص) و بزرگداشت مقام زن پیامی صادر کرد.

ه گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حسینی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص) و بزرگداشت مقام زن پیام تبریکی صادر کرد.

 متن پیام به شرح زیر است:

” بسمه تعالی”


باسلام و تحیت

    میلاد بزرگ بانوی دو عالم، اسوه عشق و فداکاری، حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها)، دخت مکرم رسول گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله)  را به خانواده معزز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به ویژه بانوان ارجمند همکار تبریک می گویم.

  ایمان داریم؛ تحقق خانواده های پایدار و پرورش نسلی بالنده و سازنده،  همه و همه مرهون وجود زنان ومادرانی آگاه و پرنشاط است. مقام والای زن در جامعه ما از جایگاهی رفیع  برخوردار و بر همگان مبرهن است که انسان های فرهیخته را دامان بزرگ، مادرانی پرورش داده است که نهایت همت خویش را در راستای تربیت فرزندانی صالح به کار گرفته و از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

    میلاد نور را گرامی می داریم،  مقام والای زن را ارج نهاده و برای زنان و مادران فداکار و پرمهر سرزمینمان، سلامت و عاقبت بخیری را از درگاه حق تعالی آرزومندم.

غلامحسین حسینی نیا

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور