تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حسینی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«والفجر و لیال عشر»

 با سلام و تحیت

    «چهل و سومین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران»؛ انقلابی برخاسته از اراده ملی و هم صدائی مردمی که طی سال ها از نخستین روزهای پیروزی انقلاب با روحیه انقلابی، در گذر از شرایط دشوار تحمیلی از سوی استکبار و اسلام ستیزان از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ناجوانمردانه، یار و یاور انقلاب بوده اند.   

    بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سپری شده و تاریخ ایران زمین فصل تازه‌ای از مناسبات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را تجربه کرده است. روزهای دهه مبارک فجر یادآور پایان استبداد و مداخله نظام سلطه در کشوری است که مردم آن شعار استقلال، آزادی و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی را سردادند و با تلاش و جهاد فراگیر و خستگی‌ناپذیر خود، به رغم همه موانع و کارشکنی‌ها، تحقق عملی آن را به جهان اثبات کردند.

     یاد معمار کبیر انقلاب؛ حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) و شهدای بلند قدر انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و به ویژه سردار دل ها؛ حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و فرا رسیدن «دهه مبارک فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و چهل و سومین سالگرد ۲۲ بهمن» را محضر شریف مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم عزیز و به ویژه همکاران زحمتکش در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اینجانب از عموم مردم عزیز کشورمان به ویژه جامعه مهارتی کشور که در مسیر توسعه و تعالی کشور و پیشبرد آن تاثیرگذار هستند دعوت می‌کنم تا با حضور پر نشاط خود در این اجتماع ملی، برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار ایران اسلامی افزوده و حماسه پرشور دیگری را رقم زنند.

غلامحسین حسینی نیا

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور