تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

بخشدار مرکزی نهبندان در دیداربا مردم روستای چاهشند عنوان نمود :آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز و احیاء مشاغل خانگی مناطق روستایی ومرزی شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای: بخشدار مرکزی نهبندان در این دیدار، ضمن معرفی حرفه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان گفت: این مرکز، برنامه هایی مفید وموثری را به منظور توسعه با هدف اشتغال زایی اجرا می نماید.
شاهبیکی در ادامه سخنانش اظهار داشت: آموزش و ارتقای مهارت روستاییان از عوامل مهم در تقویت و پایداری توسعه روستایی است و ساکنان روستاها می توانند از طریق آموزش های مهارتی در جهت راه اندازی کسب و کار و مشاغل خانگی باهدف اشتغال زایی اقدام نمایند.
وی با اشاره به نقش و اهمیت آموزش مهارت های روستایی، خواستار اجرایی شدن تعاملات آموزشی در این مناطق شد.
بخشدار مرکزی نهبندان ادامه داد: ارایه آموزش های مهارتی، کاربردی منتج به اشتغال در مناطق محروم روستایی ومرزی، آموزش بر اساس نیاز بازار کار، ترغیب و ایجاد انگیزش به منظور استفاده ازظرفیتها وخدمات مهارت اموزی را با هدف ایجاد اشتغالزایی پایدار از مهمترین اقدامات مهم در روستاها دانست.
شاهبیکی گفت: ارتقای سطح مهارتی روستاییان می بایست به گونه ای باشد که آنها را به سوی بهینه سازی روش های تولیدی و بهره وری از امکانات موجود سوق دهد.
وی افزود: در همین راستا مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان آمادگی برگزاری دوره آموزشی آرموتور بند و همچنین رشته های مورد نیاز جوانان را بر اساس نیاز بازار کار منطقه را در دهستان بندان دارد. که علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره آموزشی وارد بازار کارشوند.
بخشدار مرکزی نهبندان در پایان این دیدار خواستار همکاری بیش از پیش دهیاری ها با مرکز آموزش فنی و حرفه شهرستان جهت اجرای دوره های آموزشی مطلوب درروستاها شد.