تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری اولین جلسه شورای گسترش،نظارت و ارزیابی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در سال ۱۴۰۰ با حضور مربیان

     در ابتدای این جلسه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان ضمن تبریک میلاد حضرت امام رضا (ع) از زحمات همه همکاران در پیشبرد برنامه های سازمان و مرکز و همچنین تحقق تعهدات آموزشی و اجرایی سال ۹۹ و سه ماهه اول سال ۱۴۰۰تشکر و قدردانی نمود.  

ماالدار تنها در ادامه به حضور پررنگ و استقبال مردم از انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اشاره و اظهار داشت:  این حرکت مردم در روز انتخابات ,  در راستای پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ، قابل احترام و ستودنی است.

وی ضمن تبریک به  جناب رئیسی منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری وهمچنین منتخبین شورای اسلامی شهر و روستا درشهرستان ، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد و گفت : امیدوارم برنامه های این عزیزان موجبات پیشرفت وتوسعه  اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی کشور را فراهم سازد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان ، با اشاره به دغدغه های مدیر کل محترم آموزش فنی وحرفه ای استان در خصوص مهارت آموزی ،  افزود: بنا به تاکید جناب دکتر عرب ،  آموزش در بخشهای مختلف باید به سمت و سوی رشته های بازار محور و براساس نیاز بازار کار منطقه، سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برنامه ریزی و اجرا گردد.

 مالدار تنها در ادامه به برنامه افتتاح دپارتمان ملی آموزش معدن اشاره و از زحمات وپیگیریهای نماینده محترم مردم شریف نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل محترم آموزش فنی وحرفه ای استان جناب دکتر عرب و فرماندارمحترم  شهرستان برای پیگیری وبه نتیجه رسیدن این طرح تقدیر وتشکر نمود وبرضرورت تلاش همکاران جهت اجرای یک برنامه مناسب برای افتتاح دپارتمان تاکید نمود.

وی در پایان بر ضرورت ارتقاء و بهره وری آموزشی کارگاهها و مربیان تاکید نمود و اظهار داشت با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیتها هایی در انجام آموزشهای حضوری در سال ۹۹ ، مربیان باید با رعایت پروتکلهای بهداشتی در سال ۱۴۰۰ در شرایط رنگ بندی کرونا و شرایط زرد و آبی دوره های آموزشی حضوری را با فاصله گذاری اجتماعی برگزار نمایند. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در ادامه این جلسه عملکرد مرکز در بخشهای مختلفی از قبیل : اجرای شیوه نامه و دستورالعملهای جدید،  آ موزش ، سنجش و ارزشیابی ، مورد بررسی قرارگرفت . رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان  در این بخش با اشاره به عملکرد پائین آموزشی تعدادی از مربیان مرکز بر تلاش بیشتر جهت انجام تعهدات در زمان باقی مانده از سال تاکید نمود .  همچنین  همکاران  دیدگاهها و نظرات خود را در این خصوص اعلام نمودند