تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت ویژه جوانان و نوجوانان عضو پایگاه های مقاومت بسیج سپاه نهبندان در مرکز آموش فنی و حرفه ای شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز : این جلسه با حضور علیرضا کوهگرد فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید کاوه و محمد تقی مقیمی فرمانده حوزه بسیج عشایری سپاه ناحیه نهبندان با محوریت طرح هماهنگی برنامه‌های اوقات فراغت ویژه جوانان و نوجوانان عضو پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مالدارتنها ضمن عرض خیرمقدم و گرامیداشت هفتم تیر سالروز شهادت دکتر بهشتی و یارانش ،مناسبت هفته قوه قضائیه را نیز به دست اندرکاران این حوزه تبریک گفت.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان نهبندان با بیان اینکه حضور حماسی مردم ایران بالاخص مردم شریف ایران در انتخابات ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت رقم زدند ، این پیروزی و افتخار را به مردم عزیز و همچنین منتخب ریاست جمهوری جناب دکتر رئیسی و منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک و اظهار داشت: امیدواریم منتخبین مردم بتوانند موجبات رشد وتوسعه کشور را درابعاد اقتصادی و اجتماعی ،فراهم سازند.
مالدار تنها در ادامه اوقات فراغت را حرکت بسیار موثر در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دانست و افزود: یکی از برنامه‌هایی که ما هر ساله با توجه به ماهیت کار فنی و حرفه‌ای دنبال می‌کنیم غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است.
وی افزود : ما می‌توانیم با تعامل و هم افزایی با ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان باعث کیفیت بخشی بیشتر به برنامه های اوقات فراغت شویم.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در پایان بر آمادگی کامل مرکز به اجرای برنامه های اوقات فراغت در تابستان اشاره نمود و بیان داشت: جوانان و نوجوانان در ۱۵ گروه آموزشی می‌توانند از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان نهبندان بهره‌مند شوند. همچنین در کنار آموزشهای مرکز می توانند از ظرفیت آموزشگاههای ازاد استفاده نمایند.