تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی صورت گرفت:تجلیل رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان از کارشناس روابط عمومی مرکز آقای هادی فرخفال با اهدائ لوح سپاس

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدار تنها در این مراسم اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی نقش ویژه و مهمی ایفا می کند‌.
🔹رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان نهبندان افزود : وظیفه حساس روابط عمومی ها مطرح ساختن چهره مناسب از سازمان می باشد که می تواند نقش مهم و کلیدی در رشد و توسعه و تحقق اهداف سازمان خود را ایفا نماید.
🔹وی ضمن تبریک بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بیان داشت: روز روابط عمومی فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان یک حرفه و هنر مورد توجه ویژه قرار دهیم.
🔹رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان توانایی برقراری ارتباط صحیح با همکاران سازمان و خارج از سازمان و تعامل دو سویه با رسانه‌ها و مطبوعات را از خصوصیات مدیر روابط عمومی دانست.
🔹وی ادامه داد روابط عمومی می تواند با اطلاعات کامل نسبت به خدمات اداره یا سازمان متبوع و انتقال آن به ارباب رجوع و آگاهی رسانی به مراجعین ، روند پیگیری امور ارباب رجوع را تسهیل کرده و بار تنش احتمالی ناشی از ناآگاهی را کاهش دهد.
🔹در پایان این مراسم از زحمات کارشناس روابط عمومی مرکز با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر گردید.