تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

توسعه مهارت آموزی در نهبندان با اسقرار میلیاردها ریال تجهیزات با قوت در حال انجام است. با پیگیری مجدانه دکتر نخعی نماینده مردم شهرستانهای نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استان وشهرستان، کار تجهیز دپارتمان ملی معدن شهرستان نهبندان با قوت و سرعت ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی استان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر گفت : با توجه به ایجاد دپارتمان معدن در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تجهیزات از محل منابع داخلی اداره کل در محل دپارتمان مذکور اسقرار پیدا کرده است.
کامرانی فرد بیان داشت: با پیگیری ، حمایت و هماهنگی های دکتر نخعی نماینده محترم شهرستان نهبندان جلسه ای به این همین منظور در محل دفتر شرکت ایمیدرو در تهران برگزار گردید.
این جلسه با حضور دکترنخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، عباس زاده معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار ، جرجانی مدیر کل صنعت معدن و تجارت ،حق پرست معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در دفتر مدیرعامل شرکت ایمیدرو تشکیل و نیازهای تجهیزاتی این دپارتمان مورد بررسی قرار گرفت.
وی گفت : در همین راستا یک دستگاه شبیه ساز رانندگی خودروهای سنگین در حال خریداری می باشد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی اظهار داشت: با حضور مهندس پروین نایب رئیس اتاق معادن استان و مالدار تنها رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در معادن اصفهان، ماشین آلات معدنی مورد نیاز نیز در حال شناسایی است و بزودی کار انتقال از معادن استان اصفهان به شهرستان نهبندان انجام می پذیرد.
کامرانی فرد افزود : با راه اندازی این دپارتمان برگزاری دوره های آموزشی تعمیر و نگهداری خودروهای دیزلی و معدنی و سایر نیازهای تخصصی حوزه معدن امکان پذیر خواهد بود.
لازم به ذکر است این دپارتمان شامل کارگاههای برق صنعتی . plc , هیدرولیک و پنوماتیک ” تعمیر و تنظیم پمپ و انژکتور ” خوابگاه و امکانات شبانه روزی میباشد که فراگیران از اقصی نقاط کشور امکان حضور در دوره های مورد نظر را خواهند داشت.