تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان در نشست بصیرتی کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مردم‌سالاری در واقع تکیه کردن به مردم به عنوان حامل و عامل تغییر است.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان در نشست بصیرتی کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

در نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مردم‌سالاری در واقع تکیه کردن به مردم به عنوان حامل و عامل تغییر است.

به گزارش روابط عمومی مرکز: در این نشست که به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب برگزار گردید. حجت الاسلام غریب اظهار داشت: بیانیه گام دوم خطاب به ملت ایران است و البته جوانان و مسئولین به طور خاص مورد خطاب قرار گرفته اند و در آن ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور امام زمان( عج) آرمان بزرگ انقلاب اسلامی عنوان شده است.

وی با بیان اینکه در نظر مقام معظم رهبری و مردم سالاری در واقع تکیه کردن به مردم به عنوان حامل و عامل تغییر است خاطرنشان نمود: تحول باید مبتنی بر گام دوم انقلاب اسلامی و با تکیه بر جوانان و تقویت امید به عنوان شاخص های مهم و تعیین کننده آینده  و عامل حرکت و پیشرفت کشور ایجاد گردد.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان در پایان با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب روایت صادقی از حرکت مردم ایران است و برای آینده کشور بسیار کمک کننده است.بر اجرای کامل رهنمودهای مقام معظم رهبری( مدظله العالی) جهت رشد و توسعه کشور در تمامی بخش های اقتصادی اجتماعی سیاسی و فرهنگی تاکید نمود.