تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی با سرپرست فرمانداری نهبندان

🔹به گزارش روابط عمومی مرکز ؛امروز مورخ ۷تیر ماه ۱۴۰۱ حسن کامرانی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی با مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

🔹 مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان در این دیدار یکی از مشکلات شهرستان را بیکاری عنوان کرد و افزود: سازمان فنی و حرفه‌ای می‌تواند با ارائه آموزشهای لازم نقش مهمی در افزایش اشتغال داشته باشد.

🔹 وی در ادامه ضمن انتقاد از مدرک گرایی گفت:جوانان جویای کار می‌توانند با کسب مهارت‌های فنی و حرفه‌ای وارد بازار کار شوند. تعمیرات ماشینهای سنگین و معادن یکی از دغدغه‌های شهرستان می باشد که باید نیرو‌های در این مورد مهارت داده شود.
🔹نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد :در این دیدار بر لزوم اجرای دوره آموزشی سرویس و نگهداری پنل‌های خورشید با توجه به نیاز شهرستان تاکید نمود.

🔹 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای استان و شهرستان اظهار داشت؛سازمان فنی و حرفه‌ای بستر مناسبی در جهت توانمندسازی افراد جویای کار فراهم کرده است و با ارائه آموزش‌های علمی و عملی لازم نقش بسزایی در ایجاد اشتغال دارد.

🔹وی همچنین بر تجهیز کارگاه تعمیر وسرویس پنل‌های خورشیدی در شهرستان قول مساعد داد و مقر گردید ظرف یک ماه آینده این کارگاه در شهرستان راه اندازی شود وپس از اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز بصورت گردشی در اختیار دیگر شهرستانها نیز قرار گیرد.