تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار و گفتگوی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان با بخشدار شوسف در راستای هماهنگی و اجرای برنامه های مهارت آموزی بخش شوسف

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدار تنها با تقدیر و تشکر از همکاری های سازنده بخشداری شوسف ، ضمن بیان جایگاه و تاثیر آموزشهای مهارتی بر اشتغال روستایی ، خاطرنشان نمود : برگزاری دوره های مهارت اموزی روستایی یکی از رسالتهای مهم آموزش فنی و حرفه ای بوده و در برنامه ریزی های آموزشی مرکز به جهت کمک به آبادانی روستاها اهمیت بسیار مهمی دارد.
🔹رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان افزود: این منطقه نیازمند این مسئله است که آموزشهای فنی و حرفه ای به سوی روستا حرکت داده شود تا جوانان در روستا از آموزشها بهره مند گردند.و این امر با همکاری و هماهنگی بخشداری ها وتعامل دهیاران ، امکان پذیر است.
🔹مالدار تنها در پایان خواستار معرفی ظرفیتهای بخش شوسف و ضرورت انجام نیاز سنجی دوره های آموزشی در بخش شوسف با هدف کمک به ترویج وتوسعه فرهنگ مهارت اموزی و برنامه ریزی آموزشهای مهارتی شد.
🔹بخشدار بخش شوسف در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات پرسنل مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهنبدان بر توجه بیشتربه آموزش های مهارتی تأکید نمود و گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای با توانمندسازی نیروی انسانی نقش بسزایی برای ایجاد اشتغال دارد.
🔹بهرام پور با بیان اینکه در سطح کلان کشور آموزشهای مهارتی حرف اول را برای ورود به اشتغال می زند افزود: دروازه ورود به اشتغال در شهرستان کسب آموزشهای مهارتی می باشد.
🔹وی در پایان آمادگی خود و دهیاران این بخش را جهت همکاری در خصوص اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای اعلام کرد.