تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در دیدار با مجری اشتغالزایی بنیاد برکت گفت: توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای نیازمند همکاری احاد مختلف جامعه است.

به گزارش روابط عمومی مرکز : رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در نشست با مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ( ره ) در شهرستان نهبندان ضمن تشریح فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان ، افزود : ورود بنیاد برکت به حوزه مهارت آموزی و اشتغال گامی مهم در جهت تقویت این حوزه و توسعه اشتغال است.
🔹مالدارتنها در ادامه خاطر نشان نمود : باید اول فرهنگ و دید گاه را در خصوص اهمیت و ضرورت آموزش و مهارت آموزی ، بوجود بیاوریم، تا به همراه مهارت آموزی، اشتغالزایی نیز توسعه یابد.
🔹وی تاکید کرد : باید با یک کار مشترک با بنیاد برکت و در راستای طرح کمک خیرین به مراکز آموزش فنی و حرفه ای ، مهارت آموزی و رصد اشتغال در روستاها را هدف گذاری نماییم.
🔹رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در ادامه با اشاره به فعالیت تیم اجرایی بنیاد برکت در شهرستان اذعان داشت : می توان از این فرصت برای آموزش در بخشهای مختلف ، بهره گرفت تا در کنار آموزش متقاضیان کسب وکار بتوان هدفمند این مسیر توسعه را سپری کرد.
🔹 روشندل مجری اشتغالزایی بنیاد برکت درشهرستان نهبندان هم در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات بنیاد برکت شهرستان بیان داشت : یکی از سازمان هایی که در آیین نامه سحاب بنیاد برکت بر آن تاکید شده سازمان آموزش فنی و حرفه ای است و افرادی در حوزه اشتغال مورد نظر ما هستند که آموزشهای لازم را از طرف فنی و حرفه ای دیده باشند. و گواهینامه مورد تایید فنی و حرفه ای را داشته باشند.
روشندل تصریح کرد: بنیاد برکت برای محرومیت زدایی و توانمند سازی اقتصادی و اجتماعی در مناطق محروم شهرستان وارد عرصه خدمت به مردم شده و تاکنون خدمات زیادی در سطح شهرستان انجام داده و امیدوارم با همکاری دیگر ارگانها درشهرستان شاهد محرومیت زدایی روز افزون باشیم.