تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان عنوان نمود:

تحقق ۱۰۹ درصدی تعهدات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در ۱۰ ماهه سال۹۹

به گزارش روابط عمومی مرکز: رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان نهبندان با بیان اینکه آموزش های فنی وحرفه ای ، مهارت آموزان را برای احراز شغل و کسب و کار در مشاغل مختلف آماده می کند و توانایی آنان را برای انجام کار و فعالیت در حرفه های مختلف افزایش می دهد  اظهار داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای در منظوره شهرستان نهبندان با ۱۲ کارگاه فعال ثابت در بخش برادران و خواهران با قابلیت اجرای بیش از ۸۵ حرفه آموزشی، فعالیت های خودرا با هدف آموزش در مهارت افزایی و در راستای اشتغال پایدار در بخش دولتی برای ۱۴ گروه هدف متقاضی برنامه ریزی و اجرا می کند.

مالدار تنها در ادامه به عملکرد آموزشی ۱۰ ماهه مرکز اشاره نمود و افزود:  154 دوره آموزشی در بخشهای صنعت ، خدمات ،فرهنگ وهنر و کشاورزی در این مدت اجرا شده است که۱۳۳۰ نفر از متقاضیان ،  بالغ بر ۲۶۶ هزارو ۹۳۰ نفر ساعت آموزش های متنوع مهارتی را در سطح شهرستان فرا گرفته اند، از این تعداد   548  نفرمهارت آموخته مرد و ۷۸۲  نفر مهارت آموخته زن می باشند ، که با توجه به تعهدات مرکزدر سال ۹۹، عملکرد ۱۰۹ درصدی در ۱۰ ماهه  امسال محقق شده است.

وی به سفر ریاست محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شهریور ماه سال جاری اشاره نمود و اظهار داشت: با انجام این سفر دپارتمان تخصصی معدن با توجه به نیاز شهرستان و اولویت منطقه به تصویب شورای مهارت شهرستان رسید .

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در ادامه  به هزینه کرد مبلغ ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان امور اجتماعی کشور اشاره کرد و گفت: این مبلغ جهت بروز رسانی تجهیزات آموزشی کارگاهها و با هدف ارتقاء کمی و کیفی آموزشهای مهارتی در شهرستان ، هزینه شده است.

مالدار تنها در پایان با تقدیر از تلاش همکاران و همچنین مشارکت ذینفعان آموزشی اظهار امیدواری نمود بتوانیم در مدت باقی مانده از سال در جهت  ترویج فرهنگ مهارت اموزی و توانمند سازی مهارتی اقشار مختلف در شهرستان گام برداریم. و زمینه اشتغال و توسعه اقتصادی منطقه را فراهم سازیم.