تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان عنوان نمود:

آموزش ۱۵۶ نفر مهارت آموز در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در ۱۰ ماهه سال ۹۹

آموزش ۱۵۶ نفر مهارت آموز در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در ۱۰ ماهه سال ۹۹

به گزارش روابط عمومی مرکز : رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان هدف از اجرای این طرح را ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه برای افراد دارای سن قانونی کار ، ایجاد خودباوری در مهارت آموز  برای ورود به اشتغال و کارآفرینی ، کمک به بنگاه¬‌های فعال به منظور شناسایی و جذب نیروی مستعد و توانمند عنوان نمود.

🔹مالدارتنها در رابطه با مزایای این طرح برای بنگاههای اقتصادی خاطرنشان کرد: در این طرح صاحبان بنگاه اقتصادی از پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای مهارت آموز معاف هستند. همچنین این طرح باعث کاهش هزینه های جذب و بکارگیری نیرو برای بنگاه اقتصادی می شود.

وی با اشاره به تعهد ۷۵ نفری شهرستان درقالب این طرح در سال ۹۹ افزود : در ۱۰ ماهه سال جاری  ۱۵۶ نفر از این آموزشها در قالب ۸۹ دوره آموزشی بهره برده اند، از این تعداد ۱۵۳ نفر مرد و ۳ نفر زن می باشند.که ۲۰۸ درصد تعهدات محقق گردیده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در پایان ابراز امیدواری کرد با مشارکت بیشتر بنگاه-‌های اقتصادی و واحدهای صنفی شهرستان ، تعداد بیشتری از علاقه مندان مهارت آموزی تا پایان سال درقالب این طرح بتوانند از خدمات ومزایای آن بهره مند شوند.