تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در دیدار با معاون آموزش هنگ مرزی شهرستان: نقش غیرقابل انکار آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار سربازان وظیفه ، پس از دوران خدمت

به گزارش روابط عمومی مرکز: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان اظهار داشت: ارائه آموزشهای مهارتی به سربازان در طول دوران خدمت می تواند به اشتغال آنها بعداز اتمام خدمت سربازی کمک شایانی نماید.
مالدارتنها در ادامه بر آمادگی مرکز برای برگزاری دوره های آموزشی متنوع و مورد تقاضا ویژه پرسنل کادر ، سربازان وظیفه و خانواده های آنان تاکید نمود و از همکاری سازنده هنگ مرزی شهرستان نهبندان با مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در سال ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی نمود.
وی در پایان برنامه ها و ظرفیتهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان را برای جناب سروان اخلاقی معاون آموزش هنگ مرزی تشریح نمود.

در این جلسه همچنین معاون آموزش هنگ مرزی شهرستان نهبندان بر جدیت هنگ مرزی جهت شناسایی و جذب حداکثری سربازان وظیفه علاقه مند به آموزشهای مهارتی و معرفی آنها به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تاکید و از تلاشهای مجموعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در راستای توانمند سازی سربازان وظیفه هنگ مرزی شهرستان تشکر و قدردانی نمود.