تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت روز قدس

روز قدس نماد صف بندی حق در تقابل با باطل و رویایی مظلوم علیه ظالم است .
🔹آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان تاریخی بنیانگدار جمهوری اسلامی ایران و احیاگر اسلام ناب محمدی به نام قدس شریف مزین‌ شد تا در سایه اتحاد و همدلی امت اسلام در جای جای این کره خاکی فریاد حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین سر داده شود و این نجوای همدلی خونی باشد در رگهای امت اسلامی .
🔹روز قدس روز برافراشته شدن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و دفاع از قبله اول مسلمین جهان است .
روزی که فریاد مقاومت توام با امید و معنویت و محو کامل غاصب قدس عالم را پر کند و کاخ جرثومه فساد ویران شود .
🔹روز قدس آرمان رفیعی است که متعلق به همه ابنا آزادی خواه بشر و درد مشترک همه ی انسانهای عدالت جو می باشد و همه ی مسلمین و موحدین جهان آن را عزیز داشته و در گرامی داشت و تکریمش می کوشند .
🔹اکنون که شرایط حاکم بر ایام فضا را برای حضور فیزیکی و میدانی ما تنگ کرده و کرونا دست نمایش اراده ما را در راهپیمایی بزرگ مشابهه سالهای گذشته محدود کرده با تمام قوا مشت های اراده مان را گره می کنیم و در تمامی فضاهای در دسترس مجازی فریاد مرگ بر استکبار سر می دهیم .
🔹بی شک هشتک های امروز من و تو در عرصه های جهانی همراه سنگ های کودکان فلسطینی و مقاومت مردم مظلوم آن ارض مقدس قوی ترین ستونهای استبداد را در هم خواهد ریخت و به گواهی تاریخ مرگ ظالم نزدیک است .
🔹می نویسیم و می نگاریم و تاکید می کنیم که همه همقدم و همراه در کنار همه ی آزادی خواهان جهان مدافع حق و حقیقت هستیم و قدس نزدیک است …..

🔹فردا همانند سالهای گذشته مقام عظمای ولایت با جهان اسلام در خصوص روز قدس و فلسطین عزیز سخن خواهند گفت و هم اکنون تمام رسانه های جهان بسیج شده اند تا این رخداد بی نظیررا منعکس نمایند .به یقین همه ما گوش به فرمان منویات معظم له آماده هستیم تا دستورات سازنده ایشان را در خصوص جهان و امت اسلام انجام دهیم و در این راه تمام ایران سلیمانی اند . اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه اعضای شریف خانواده فنی و حرفه ای استان یو م الله قدس را گرامی داشته و همراه شما همکاران ولایی در صف های حضور مجازی فریاد حمایت از مظلوم سر می دهم .
🔹غده سرطانی اسرائیل رو به نابودی است و قطعا اراده امت اسلامی ریشه های کثیفش را با اتحاد و همدلی خواهد سوزاند .
🔹در پایان یاد شهیدان بزرگ راه قدس بالاخص سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و به روح پر فتوح امام راحل و شهدای عظیم شان درود می فرستیم.

🔶محمد علی عرب مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی