تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

📝به گزارش روابط عمومی مرکز : حجه الاسلام صادقیان امام جمعه موقت شهر شوسف در خطبه دوم نماز جمعه ۳۱ مرداد ماه ضمن تبریک ۶ مرداد ماه روز ملی کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت، نقش سازمان فنی حرفه ای در ارتقای فرهنگ مهارت در سطح جامعه را کلیدی دانست و اظهار داشت: برخی ها اشتغال را تنها در ادارات دولتی و شرکت ها می بینند؛ در حالی که “فرهنگ کار و کارآفرینی”، باید به گفتمانی در بین جامعه تبدیل شود تا بتوان اثرات آن را مشاهده کرد.

وی با تأکید بر گسترش فرهنگ مهارت‌آموزی‌ بیان داشت: برای گسترش این مهم باید خبررسانی و فرهنگ‌سازی شود و تمامی دستگاه‌ها با همکاری یکدیگر در راستای تحقق آن تلاش کنند.
🔹امام جمعه موقت شهر شوسف با تاکید بر اینکه مهارت‌آموزی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود، گفت: مهارت افزایی به خصوص بین خانواده‌ها باید ترویج شود چرا که شانس اشتغال جوانان را در جامعه افزایش می‌دهد.
🔹حجه الاسلام صادقیان عنوان نمود:یکی از دغدغه ها و مطالبات خانواده در زمان حال اشتغال جوانان است که با توجه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید جوانان با ثبت نام در کارگاههای مراکز فنی و حرفه ای که با مبلغ بسیار پایین انجام می پذیرد مهارتی را آموزش ببینند و وارد بازار کار شوند.
🔹ایشان در ادامه افزودند : فنی و حرفه ای با ارائه طرحهای مهارتی آماده آموزش مهارت بر اساس سلایق جوانان می باشد.
امام جمعه موقت شهر شوسف در ادامه بیانات خود هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فرصت خوبی برای تبیین فرهنگ آموزش‌های مهارتی دانست و گفت: نکته‌ای که به این مراکز در افزایش اقبال عمومی کمک می‌کند، ترویج و تبیین فرهنگ مهارت آموزی است.
🔹وی در پایان با اشاره به خدمات ارزنده فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در شهر شوسف و تقدیر از آن ها افزود: امروز الحمدالله طبق گزارشات واصله مرکز فنی حرفه ای خدمات ارزنده ای در تربیت نیروهای کار ورزیده در جامعه دارد وامیدواریم این مرکز با تدبیری جهادی و هماهنگی با نهادهای دیگر بستری فراهم کند که همه جوانان این آموزشها مهارتی را کسب نمایند و وارد بازار کار شوند.