تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان درجلسه هم اندیشی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستان : جایگاه آموزش بخش خصوصی باید در شهرستان بیش از بیش تقویت گردد.

به گزارش روابط عمومی مرکز: مالدارتنها در ابتدای این جلسه با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه (س) و همچنین تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت و حضور بخش خصوصی در ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای به عنوان جزئی از ارکان آموزشی کشور ، آن را به عنوان بازوانی توانمند در مهارت آموزی و ایجاد اشتغال یاد کرد و کیفیت بخشی به آموزشها و لزوم بازار سازی و بازاریابی را برای بخش خصوصی لازم و ضروری دانست.

مالدار تنها به عملکرد  آموزشی آموزشگاههای فنی وحرفه ای آزاد شهرستان اشاره ویادآور شد: شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا ، فعالیت این آموزشگاهها را تحت تاثیر قرار داده و باعث افت عملکرد آنها شده است که در این شرایط حمایت از آموزشگاههای آزاد از طریق قردادادهای خرید خدمات و ارائه آموزشها بصورت مجازی راهکارهای کمک به این بخش میباشد.

🔹فرخفال کارشناس آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستان نیز گزارشی از عملکرد آموزشگاهها در ۱۰ ماهه سال ۹۹ ارائه نمود، و خواستار اهتمام بیشتر بخش خصوصی در ارائه خدمات آموزشی و مهارتی و  جذب کار آموز در باقی مانده سال شد.

در این جلسه حاضرین به بیان نظرات خود در خصوص مشکلات موجود و ارائه راهکارهای مناسب برای جذب کار آموز بیشتر پرداختند و در پایان مصوباتی جهت اجرا به تایید رسید.

همچنین در پایان  با اهدای لوح سپاس از زحمات آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستان تقدیر شد.