تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

اجرای اردوی جهادی کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین در روستای دو چاهی

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین روز گذشته تیم خدمات فنی جهادی کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین با همکاری بسیج سازندگی با حضور در روستای دو چاهی اقدام به ارایه خدمات رایگان فنی به مردم محروم این روستا نمودند .با توجه به جمعیت روستا و شرایط خاص این روستا ۲۴ خدمت مختلف و رایگان از قبیل جوشکاری و … ارایه گردید .

از ابتدای تاسیس این اردوی جهادی سالیانه حداقل ۴ روستا از بخش های مختلف شهری و روستایی شهرستان تحت پوشش قرار میگیرد . بعد از مراجعه کارشناس تیم و بررسی وضعیت مردم و نحوه همکاری دهیار و شورای روستا تعداد خانوارهایی که نیازمند واقعی هستند شناسلیی میگردند و مواد مصرفی حین خدمت فنی را به خانواده اعلام میکنند تا در صورت داشتن توان مالی نسبت به تامین ان قبل از حضور اردو در روستا خریداری نماید و در مواقعی که خانواده مد نظر توان مالی برای خرید مواد مصرفی را ندارد از طریق خیرین و افرادی که مایل به هزینه صدقات مالی خود در این طور اموارت هستند تامین میگردد .

بسیج سازندگی شهرستان از نهادهای همراه و همکار در این طرح می باشد که با ارایه خدمات لجستیکی و نیروی انسانی و بیمه افراد حاضر در اردو باعث دلگرمی کارکنان مرکز می باشند