تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

ارایه گزارش عملکرد آموزشی و وضعیت تجهیزاتی مراکز سطح شهرستان به فرماندار قاینات

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین روز گذشته مظلوم رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین با مهندس کریمی فرماندار شهرستان قاینات دیدار و گزارشی از عملکرد مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاینات و وضعیت تجهیزات ،اماکن ، سیستم شبانه روزی مرکز و استقبال مردم از آموزش های فنی و حرفه ای ارایه کردند . آقای کریمی در این دیدار ضمن تاکید بر مهارت اموزی هدفمند و بدون اتلاف انرژی و هزینه و بار اضافه بر دوش بیت المال عنوان کردند در شرایط فعلی آموزش های دوگانه و استاد شاگردی راه کاری مناسب برای برون رفت ازمعضل کمبود اعتبارات دانستند .

با توجه به نیاز مراکز آموزش فنی و حرفه ای به تجهیزات روز و تکنولوژی های نو ، متاسفانه هزینه های زیادی باید دولت ها در راستای هماهنگ کردن آموزش های فنی و حرفه ای با تکنولوژی ها ی جدید بازار متقبل شوند .

مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین و مراکز تابعه به همراه ۲۳ آموزشگاههای آزاد خود سالانه در شرایط غیر کرونایی قادر به ارایه آموزش های مهارتی به بیش از ۳۰۰۰ نفر متقاضی می باشد که در صورت تجهیز کارگاههای آموزشی به تکنولوژی های نو شرایط بهتری در عملکرد سالیانه ایجاد خواهد کرد