تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

تقدیر از تیم جهادی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین بعنوان تیم نمونه سال ۱۴۰۰ شهرستان قاینات

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین روز گذشته در جلسه شورای بسیج سازندگی شهرستان قاینات در فرمانداری شهرستان از تیم جهادی مرکزآموزش فنی و حرفه ای قاین بعنوان تیم نمونه سال ۱۴۰۰ از سوی فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت .

حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری قاینات در این جلسه با بیان این که بسیج سازندگی می تواند یک بازوی توانمند برای دستگاههای اجرایی باشد گفت: از ظرفیت گروهای جهادی در تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان می توان بهره برد.

وی درادامه گفت: یکی از ماموریت های دولت سیزدهم این است که بخش اعظمی از کارها به مردم واگذار شود و قطعا مردم هم هر موقع کاری به آنها سپرده شده است موفق بوده اند.

سرپرست فرمانداری قاین خطاب به مسئولین گفت: بسیج سازندگی یک ظرفیت آماده بهره برداری است وهنر ماست که از این ظرفیت چگونه استفاده کنیم.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز در این جلسه با بیان این که به برکت وجود جوانان مومن و با انگیزه اردوهای جهادی امروزه به یک فرهنگ تبدیل شده است گفت: در گام دوم نیازمند فراگیر شدن تفکر و روحیه جهادی هستیم که اردوهای جهادی نقش به سزایی دراین راستا دارند.

وی ادامه داد: مبارزه با فقر ونا امیدی در روستا ها و مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف گروههای جهادی است و هدف این است که یک فضای نشاط آور در روستاها ایجاد شود.

فرحبخش در ادامه با بیان این که اردوهای جهادی یک کار تربیتی و کادر سازی برای مدیران آینده است گفت: زمانی ما می توانیم در این طرح ها موفق باشیم که خود مردم هم در اجرای این برنامه ها نقش آفرینی داشته باشند .