تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

جهادگران مهارت مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین با ارائه ۲۰۰ خدمت رایگان سکوت کمیران را با همدلی و همراهی خود شکستند .

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این اردوی یک روزه که با هدف کمک به محرومیت زدایی و افزایش فرهنگ مهارت آموزی انجام شده است با ارائه خدمات فنی و مهندسی رایگان ۱۱ نفر از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائن ، آموزشگاههای آزاد و اتاق اصناف و بسیج سازندگی شهرستان در رشته های جوشکاری ،آرایش و پرایش زنانه و مردانه ،خیاطی ، برق ساختمان ،تعمیر آبگرمکن ،خدمات ساختمانی و … به ۴۰ خانوار محروم روستای کمیران ، بخش کوچکی از بار مشکلات زندگی این منطقه برداشته شد . خدمات فنی ارایه شده بنحوی می باشد که خانواده ای محروم مجبور به سفر به شهر برای دریافت این خدمات مثلا یک جوشکاری ساده با هزینه گزاف حمل و نقل نگردند .

در این اردوی مهارتی دکتر محمد علی عرب ، بخشدار بخش مرکزی قائنات وفرمانده بسیج ادارات سپاه پاسداران استان از نزدیک از روند اجرای این خدمت جهادگرانه بازدید کردند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن اشاره به اثرات این خدمت جهادگرانه در روستاهای استان گفت : برگزاری اردوهای جهادی در واقع انعکاس همدلی و همراهی مهارت، با زندگی مردم و نقش سازنده آن در سفره رفاه خانوار است که بواسطه این فرهنگ سازی مدبرانه محقق می شود .

وی گفت :حضور جهادگران مهارت در روستاهای مختلف استان تبلور حقیقت سازندگی مهارت است که با ارائه خدمت رایگان نمودی شایسته می یابد .

شایان ذکر است این اردوی جهادی پنچمین اردوی جهادی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین است .