تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دپارتمان ومراکز تخصصی مهارت آموزی در استان خراسان جنوبی تشکیل خواهد شد

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان دکتر محمد علی عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان خیر مقدم به حاضرین در جلسه تودیع و معارفه مدیر جدید استان مروری کوتاه بر توانمندیهای استان و تجلیل از مقام مدیر کل اسبق  استان گفت : بهره گیری از پتانسیل ها و توانمندیهای استان برای به ثمر رساندن اهداف تعیین شده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان محور کار ماست و امیدوارم در کنار همکاران توانمند حاضر در مجموعه بتوانیم در جهت گسترش فرهنگ مهارت آموزی در سطح استان، اشتغال را به سمت تولید سوق دهیم .

وی با تاکید بر گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای در جای جای استان گفت : تشکیل دپارتمانها و مراکز تخصصی و تقویت داشته های استان در این باب با قدرت و قوت پیگیری خواهد شد .

مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی هم در این آیین رشد همه جانبه را اولویت روند مدیریتی خود اعلام کرد و افزود: این مهم جز با همراهی و هم افزایی درون و برون سازمانی محقق نمی‌شود.

محمدعلی عرب اظهار داشت: شناسایی دقیق و ‌رفع نیازهای اداره کل فنی و حرفه‌ای استان با توجه به قرارگیری در سال جهش تولید مد نظر خواهد بود تا آموزش به سمت تولید سوق یابد.

وی ادامه داد: تقویت مهارت آموزی، آموزش بر مبنای نیازسنجی، توسعه مهارت‌آموزی در راستای تحقق عدالت  اجتماعی و ارائه آموزش‌های مهارتی با کیفیت و اثربخش در دستور کار قرار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بستر برای توسعه آموزشگاه‌های آزاد بیش از پیش فراهم می‌شود گفت: خراسان جنوبی دارای ظرفیت‌هاییهمچون بازارچه مرزی، ۱۸۰معدن فعال و وجود محصولات استراتژیک و دهها ظرفیت دیگر است که امیدواریم با تشکیل دپارتمان و مراکز تخصصی آموزش لازم متناسب با این ظرفیت‌ها را فراهم کنیم.