تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین با دکتر اسحاقی نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین دیداری برای پیگیری طرح ایجاد مرکز آموزش تخصصی صنعت فولاد با حضور دکتر اسحاقی نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه انجام گردید . در این دیدار مظلوم رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین ضمن ارایه گزارشی از عملکرد و اهم فعالیت های مراکز دولتی و خصوصی سطح شهرستان ، خواستار کمک و مساعدت و همراهی نماینده شهرستان در تحقق طرح ایجاد مرکز اموزش تخصصی صنعت فولاد شد . این طرح که برای اولین بار در سطح کشور پیشنهاد شده است قابلیت آموزش بدو خدمت و حین خدمت تمامی کارکنان کارخانه فولاد و همچنین تمامی نیروهای صنایع بالادستی و پایین دستی فولاد را دارد و همچنین می تواند خدمات آموزشی مورد نیاز به تمامی کارخانه های فولاد سطح کشور ارایه دهد .

دکتر اسحاقی در این دیدار مهارت آموزی را نیاز ضروری جوانان منطقه دانستند و برای ایجاد شغل پایدار و مناسب و همچنین تغییر ساختار شغلی شهرستان قاینات و زیرکوه از حوزه خدمات محض به حوزه صنعت بصورت فراگیر تنها مهارت اموزی را مناسب عنوان کردند و همچنین ، قول مساعد برای پیگیری و مساعدت و تبیین این طرح در سطح ملی و در شرکت ملی فولاد کشور دادند .

نیروهای مورد نیاز فعال در حوزه صنایع فولاد و تمامی صنایع وابسته ان بیش از چند هزار نفر هستند که در صورت برنامه ریزی اموزشی مناسب می شود بخش زیادی از جوانان بیکار منطقه را در این طرح مشغول بکار نمود