تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان با نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ی استان در دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با نماینده قاینات در مجلس شورای اسلامی عنوان شد:
حمایت نمایندگان استان از آموزش فنی و حرفه ای در بودجه ۱۴۰۰

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بمنظور ارائه گزارش از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی مهارت آموزی با دکتر اسحاقی نماینده مردم قاینات در مجلس شورای شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت. خوش آیند در ادامه با ارائه گزارش علمکردی از اقدامات اداره کل استان اقدامات انجام گرفته توسط اداره کل در حوزه انتخابیه قاینات از جمله اخد چارت سازمانی مرکز زیرکوه و سایر اقدامات صورت گفته را عنوان نمود. وی در ادامه به تشریح دغدغه ها و مسائل آموزش فنی و حرفه ای پرداخت و عنوان کرد: این اداره کل با وجود مراکزی با پتانسیل بالا و ظرفیت های گوناگون آموزشی، سعی داشته تا در راستای توانمند نمودن افراد فاقد مهارت نقش مهمی در حل معضل اشتغال افراد بخصوص جوانان داشته باشد. خوش آیند در پایان خواستار توجه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای در بودجه ۱۴۰۰ شد و اضهار امیدواری نمود سهم آموزش های مهارتی در بودجه ۱۴۰۰ پررنگ تر از سنوات گذشته باشد.
در ادامه اسحاقی نماینده مردم قاینات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش و اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای گفت: در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین توانمندی های خوبی در این مجموعه دیده و جوانان را به فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای ترغیب می کنم. اسحاقی افزود با توجه به راه اندازی کارخانه فولاد و توانمندی آموزش فنی و حرفه ای پیشنهاد تربیت نیروی ماهر مورد نیاز فولاد قاین را ارایه و پیگیری خواهیم کرد مهارت آموزی و ارتقای مهارت شاغلین فولاد از طریق آموزش فنی و حرفه ای صورت پذیرد. نماینده مردم قاینات در پایان ضمن استقبال از همکاری با آموزش فنی وحرفه ای، گفت: با توجه به نقش تأثیرگذار آموزش در بحث اشتغال؛ از موارد و پیشنهاداتی که می تواند در بودجه ۱۴۰۰ به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کمک کند در صحن مجلس دفاع خواهیم کرد.