تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

فراخوان پذیرش رایگان متقاضیان مهارت آموزی از ابتدای سال ۱۴۰۰

دسته بندی :

قابل توجه همشهریان محترم  و علاقه مندان به مهارت اموزی

مرکز اموزش فنی و حرفه ای واحد  برادران و خواهران قاین بصورت رایگان برگزار میکند :

🌲برگزاری دوره های برق صنعتی با محتوای(راه اندازی انواع موتورهای تک فاز و سه فاز – کار با انواع تجهیزات به کار رفته در تابلوهای صنعتی و برنامه نویسی با مینی plc logo)

🌲برگزاری دوره های برق ساختمان با محتوای (کار با انواع مدارات پایه ساختمان – کولر آبی – آیفون صوتی و تصویری – آشنایی با آنتن مرکزی و سیستم ارتینگ و صاعقه گیر )

🌲برگزاری دوره های مختلف جوشکاری با محتوای(انواع جوشکاری برق در سطوح مختلف -جوشکاری co2_انواع بازرسی جوش شامل MT..PT..VT)

🌲برگزاری دوره های مختلف صنعت چوب با محتوای(گره چینی.درودگری.کابینت چوبی.دکوراتور ساختمان.معرق کارِ.خراطی)

🌲برگزاری دوره های مختلف خودرو با محتوای(برق اتومبیل مقدماتی و تکمیلی..تعمیر خودرو مقدماتی و تکمیلی..اموزش کار با دستگاه دیاگ ..گیربکسهای دنده ای )

برگزاری دوره های مختلف کشاورزی با محتوای ( زرشک کار . زراعت کار . پسته کار . گیاهان دارویی و مبارزه با علف ها ی هرز و …)

برگزاری دوره های مختلف تاسیسات مکانیکی با محتوای ( تعمیر آبگرمکن . لوله کش آب سرد و گرم . لوله کش کف گرمایی )

علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و شرکت در این دوره ها  با شماره تلفن های

 32527603-32522601-32524440 تماس بگیرند و یا با مراجعه به این مرکز واقع در حاشیه جاده سنتو جنب روستای شاهیک حضوری ثبت نام نمایند

لازم به ذکر است  سرویس ایاب و ذهاب رایگان بوده و ثبت نام در تمامی ماههای سال انجام میشود و تاریخ شروع دوره ها نیز بر اساس شرایط افراد متقاضی متفاوت می باشد.

مرکز اموزش فنی و حرفه ای. واحد خواهران شهرستان نیز در حرفه های مختلف صنایع غذایی . رایانه . پوشاک صنایع دستی. امورمالی و بورس در تمام سال فعال میباشد و علاقه مندان این رشته ها میتوانند با شماره تلفن های ۳۲۵۲۷۸۴۰ و ۳۲۵۲۷۸۴۳ تماس بگیرند

دوره ها در زمانهای قرنطینه کرونا بصورت تلفیق مجازی و حضوری برگزار میگردد

 ##در سال ۱۴۰۰ نیز با اموزشهای رایگان مهارتی ما همراه باشید ##