تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

سلام بر کربلا و سلام بر حسین (ع)

سلام بر کربلا و سلام بر حسین (ع)

اربعین یعنی وقتی صدای نجوای کاروان عشق بر می خیزد، برخیزی و بی هیچ بهانه با یک یا حسین (ع) تا با حسین (ع) حرکت کنی و عاشقانه های کربلا را در جان و تن جمع کنی و به یاد حماسه کربلا تا زندگی هست با عشق حسینی و مهر زینبی و شعور عاشورایی قدم در مسیر حق بگذاری و صاحب قدم عاشقی باشی .

اربعین می آید و صدای یا حسین (ع) از دور دست هایی تاریخ، انگار در ثانیه های اکنون چنان رسا فریاد می شود که جوشش خون حسین (ع) در نظر ترسیم می شود و آنچه می بینیم دریایی از حضور مردمانی است که با اربعین پا در جاده ی حرم گذاشته اند تا حرمت خون پاک سید الشهدا (ع ) تا ابد در انظار جهانیان فریاد شود .
اربعین می آید و طنین ارزشها و فرهنگ ایثار و شهادت را جلوه ای دیگر می بخشد و خشم هر انسان بیدار دلی را از یزیدیان زمان بیشتر از بیش می کند و گویی کاروان کربلا از کوچه یاد یک نسل رد می شود تا حاج قاسم ها علم آزادی خواهی بردارند و با دژخیمان جهان ستیز کنند .
*اینجانب ضمن تسلیت صمیمانه ایام اربعین حسینی و آرزوی قبولی عزاداری های شما خوبان در ایام سوگواری محرم و صفر آرزو می کنم که اندیشه هایمان حسینی باشد و درهر مسیری که قدمی بر می داریم راهمان راه حق و حقیقت باشد .
از همه گرامیان آرزوی دعایی خیر دارم امید که در سایه توجهات حضرت حق سربلند و سرفراز باشید

حسن کامرانی فرد
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی*